FAIL (the browser should render some flash content, not this).

diva Nedir?


Diva Online İş Yönetim Sistemi; tamamen internet üzerinden çalışarak şirketinizin her noktasında (şube, bayi, mağaza, teknik servis, müşteri hizmetleri, web siteleri vb...) hiçbir kurulum gerektirmeden anlık bilginin kullanılmasını sağlıyor.
Diva ile ürün, stok, müşteri, satış ve mali bilgileriniz her zaman güncel, her zaman ONLINE...
Diva ile yazılım lisansları satın almazsınız, büyük donanım maliyetlerine girmezsiniz ve tüm sisteminizi çalıştırmak için ekstra kadro tutmazsınız. Tüm işinizi sadece aylık hizmet bedeli ödeyerek Diva’nın esnek güvenli ve hızlı ortamında yaparsınız.
Diva ile işiniz her zaman elinizin altında her zaman ONLINE. Üstelik sadece aylık hizmet bedeliyle...


ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

Protect Yazılım ekibi çok çeşitli script ve programlama dilleri, veritabanı geliştirme, e-Ticaret ve içerik yönetim çözümleri üzerinde yıllarca tecrübe kazanmış uzmanlardan oluşmaktadır. Proje yönetim sistemlerimiz ile müşterilerimiz en uygun çözümlere en kısa zamanda ulaşmaktadır. Çok geniş bir programlama bilgisine sahip ekibimiz, projenin ihtiyaçlarına göre PHP, ASP, XML, Java, JSP, Perl, Java Script, SQL, C, C++, Visual Basic, HTML/HTTP, XML, DHTML, WAP, SSL, gibi yazılım teknolojilerini kullanmaktadır.


PORTAL GELİŞTİRME ve E-TİCARET UYGULAMALARI
Güncel bilişim mimarileri'nin merkezinde yer alan uygulama ve portal sunucularıyla, bilgi erişimi ve paylaşımını kolaylaştırabilir; şirket içi ve dışı ortak çalışma yeteneklerinizi artırabilir; farklı kaynaklardan gelen bilgileri tek çatı altında toplayabilir; entegre doküman yönetimi sağlayabilir ve portallerinizi kişiselleştire bilirsiniz. Günümüzde eTicaret dünyada en güçlü ve en hızlı büyüyen pazardır.
Yazılım ekiplerimizin geliştirdiği özel e-Ticaret yazılım çözümlerimizle , yerel ve global müşterilerimize hizmet vermekteyiz. SSL Sertifikası temini ve ticari hesap açılması işlemleri gibi detayları firmanız adına etkili ve çabuk bir şekilde sonuçlandırmaktayız.
Verimli çalışma, iş dünyasının vazgeçilmez koşullarından biridir; çünkü, kazancınızı doğrudan artıran bir unsurdur. Kurumsal ihtiyaç ve süreçleriniz doğrultusunda geliştirip sunduğumuz çözümler sayesinde, iş ortakları ve çalışanlarınız ile daha yakın ve güvenli ilişkiler kurabilir, verimliliğinizi yükseltebilirsiniz. Bu çözümler, kurumsal kaynak planlaması, kuruma özgü operasyonel sistemler, kurum içi portal ve yardım masası otomasyonu alanlarını kapsar.
Üyelerinden internet üzerin den aidat toplamak isteyen bir dernek veya binlerce ürünleri olan bunları internet üzerinden pazarlamak isteyen bir kuruluş olabilirsiniz, PROTECT aşağıdaki sistemleri güvenli bir çözüm;
» Ödeme ve onay sistemleri
» Alışveriş sepeti çözümleri
» Müşteri hizmetleri yönetim çözümleri
» Envanter sipariş takip sistemleri ile entegrasyon
» Firmalara özel faturalama sistemleri ve mevcut faturalama sistemiyle entegrasyon
» Üyelik sistemi ve ayrıntılı izleme ve takip programları,
» Kablosuz / WAP / GPRS bağlantılı işlem yapma olanağı

YAZILIM ENTEGRASYON DANIŞMANLIĞI
PROTECT, karmaşık bilgi teknolojilerini deneyimli insan gücüyle birleştirerek, farklı sistem ve araçların birbiriyle uyum içinde çalışmasını ve teknolojinin olanaklarından en etkin biçimde yararlanmanızı mümkün kılan sistem entegrasyonu hizmetleri sunar.