FAIL (the browser should render some flash content, not this).

diva Nedir?


Diva Online İş Yönetim Sistemi; tamamen internet üzerinden çalışarak şirketinizin her noktasında (şube, bayi, mağaza, teknik servis, müşteri hizmetleri, web siteleri vb...) hiçbir kurulum gerektirmeden anlık bilginin kullanılmasını sağlıyor.
Diva ile ürün, stok, müşteri, satış ve mali bilgileriniz her zaman güncel, her zaman ONLINE...
Diva ile yazılım lisansları satın almazsınız, büyük donanım maliyetlerine girmezsiniz ve tüm sisteminizi çalıştırmak için ekstra kadro tutmazsınız. Tüm işinizi sadece aylık hizmet bedeli ödeyerek Diva’nın esnek güvenli ve hızlı ortamında yaparsınız.
Diva ile işiniz her zaman elinizin altında her zaman ONLINE. Üstelik sadece aylık hizmet bedeliyle...


WEB TASARIM

Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi internet ortamında pazarlayabilmek için başarılı bir strateji ve profesyonel bir tasarım site ziyaretçilerinize ve müşterilerinize iletmek istediğiniz mesaj'ın etkinliği açısından çok önemlidir.
Web dizayn ve geliştirme uzmanlarımız firmanızın imajına uygun web siteleri dizayn etmektedir. Dizayn çalışmalarımız devam ederken her aşamada görüşlerinizi alarak son tasarım'ın beklenti ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamasını sağlamaya çalışmaktayız.


Protect, yetenekli ve tecrübeli tasarımcıları ve teknik ekibi sayesinde sanatsal ruhlarını teknik bilgileri ile birleştirerek şirketinizin kurumsal kimliğini en uygun şekilde hedef kitlenize sunan, bilgiye ulaşmanın enkolay olduğu etkili ve özgün web siteleri hazırlamaktadır. Eğer mevcut bir web tasarımınız varsa, mevcut sitenizin tasarım, içerik ve fonksiyonları'nın gözden geçirerek müşteri odaklı ve kullanımı kolay anlaşılır / algılanır tarayıcı ve çözünürlük bağımsız, etkin ve interaktif hale getirilmesi ve içeriğinin güncel tutulması için web danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.
İnternet Çözümlerimiz
» İsim Kaydı ( Domain, Internet Adresi, Alan Adı Kayıt )
» Yayın Alanı, Web Sayfa Hosting ( Hosting, Site Barındırma, Bulundurma )
» HTML Web Sayfa Tasarımı ( Statik Sayfa Dizaynı )
» Flash Sayfa Tasarımı ( Animasyonlu Site )
» PHP Sayfa Tasarımı ( Programlı Site )
» ASP Sayfa Tasarımı ( Programlı Site )
» Portal Yönetimli Site Tasarımı ( Dinamik İçerikli Kontrol Panelli )
» Database Tasarımı ( Veritabanı Yönetimli Site )
» Banner Tasarımı ( İnternet Reklam Tasarımı )
» Logo Tasarımı ( Logo Dizayn )
» Grafik Tasarım ( Graphic Design )
» Arama Motorlarına Kayıt ( Sitenizi Arama Motorlarına Ekleme )
» İsteğe Özel Programlama ( Ticari Programlar )
» İnternet Danışmanlığı ( Firmanızın Kârlılığını Artıracak Çözümler )