FAIL (the browser should render some flash content, not this).ViZYONUMUZ Sektöründeki teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşterilerine bilgi çağının kapılarını açan ve iş süreçlerini esnek yöntemlerle maliyeti en aza indiren, çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının her zaman tercih ettiği, sektörün lider kuruluşularından olmaktır.


MiSYONUMUZ Bilişim hizmetine ihtiyaç duyan tüm kişi ve kuruluşlarin, hedeflerine en etkin ve verimli bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak uygun çözüm, ürün ve hizmetleri uluslararası kalite standartlarında, uygun teknoloji ve maliyet ile anahtar teslim üretmektir.


DEĞERLERİMİZ
PROTECT ; Deneyim, güvenilirlik, yenilikçilik, kalite bilinci, yüksek sorumluluk duygusu, liderlik, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini aşan katma değerleri ile, iş birliği ve verimlilik değerlerine sahiptir.
SEKTÖREL ÇÖZÜM YAKLAŞIMIMIZ

Marka bağımsız, anahtar teslim bilişim çözümleri sunan PROTECT 'in yaklaşımı, farklı sektörlerdeki müşterilerine operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

TEK NOKTADAN KOMPLE ÇÖZÜMLER

PROTECT ağırlıklı olarak, Sistem Destek ve Bakım Anlaşması, Web tasarım ve uygulama, E-Ticaret, Yazılım ve Teknik Eğitimler üzerine yoğunlaşmıştır. Üretilen bütün çözümlere, satış sonrası tam destek verilmektedir. Bununla birlikte üretilen projeler sırasında ihtiyaç olan ürünler ile ilgili satın alma danışmanlığı hizmeti de verilmektedir. Protect olarak uzman kadromuzla Bilgi Teknolojileri konusunda tek danışmanınız ve çözüm ortağınız olmaya adayız. Lütfen her konuda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

KALİTE POLİTİKASI

Kalite Politikamız aşağıdaki unsurlardan oluşmaktadır;

• Yenilik: Müşteri beklentilerinin de ötesine geçerek yeni ürünler geliştirmek.

• Kalite: Sağlam, etkin ve verimli bir Kalite Yönetim Sistemi kurmak, uygulamak ve tüm personelimizin katılımıyla sistemimizi sürekli geliştirmek. Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek için çeşitli birimlerde hedefler koymak, faaliyetler belirlemek, uygulamak ve sürekli izlemek.

 • Takım Ruhu: Protect Bilgisayar çalışanlarının, kuruluşumuzun vizyon, misyon ve kalite politikasını benimsmesini sağlamak.

 • Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeninin en üst düzeyde sağlanması için müşteriye yönelik çalışmalar yapmak ve bunların sonuçlarını analiz ederek sürekli gelişme hızımızı arttırmak. Bu unsurlardan oluşan kalite politikamız tüm çalışanlarımız için bir iş talimatı olup yönetim kurulu tarafından düzenli aralıklarla gözden geçirilir.