FAIL (the browser should render some flash content, not this).
ŞİRKET PROFİLİ

Protect, Bilgi İşlem sektöründe uzun yıllar deneyim sahibi olan profesyonellerin güç birliği sonucunda 2005 başlarında temelleri atılmış, Kurulum ve faaliyet kolu çalışmaları yapılmış ve 2005 Mayıs ayı itibarı ile faaliyete başlamıştır. Firmamız birinci faaliyet alanı olarak kurumsal firmalara teknolojik danışmanlığı ve teknik destek hizmetlerini seçmiştir.

 

Protect kurucuları önceki tecrübelerine istinaden daha önce karşılaştıkları sorunlara daha profesyonelce yaklaşmakta ve hizmet verdikleri konularda şirket bünyesinde yeterli ekipman ve yetkin personeller bulundurmaktadır.

 

Protect, ülke çapında marka bağımsız sistem ve donanım desteği, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Network ve diğer sistemlerin kullanılabilir, güvenilir ve iyi performanslı olmasını güvence altına alarak, müşterilerimizin kendi işlerine odaklanmalarına ve uzmanı olmadıkları bir alanda maliyetleri daha iyi kontrol etmelerine olanak sağlar.

 

Protect, Microsoft, Novell ve Linux konusunda uzman personelleri ile özellikle kurumsal server pazarında ve veri tabanı uygulamaları konusunda da Oracle ve SQL ile yetkin çözümler üretmektedir.

 

Protect, dünyanın en yaygın donanım ve yazılım üreticilerinin deneyimlerinden ve çözümlerinden yararlanarak network, server ve PC esaslı tüm sistemlere, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri üretir. Protect gerektiğinde hizmet kalitesini artırabilmek ve farklı çözümler sunabilmek için diğer IT şirketleri ile işbirliğine giderek tecrübelerini paylaşabilmektedir. Bu sayede sektörümüze çözüm sunabilecek bir IT firması oluşturmanın kıvancı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Protect, özellikle otomotiv, üretim ve servis, kozmetik, dayanıklı tüketim alanlarında faaliyet göstermekte olan müşterilerine yazılım, donanım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

Protect, yeniden yapılandırılan organizasyon yapısı ile satış ve servis operasyonlarını ayırıyor. Kurumsal müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Hızlı Servis adını verdiğimiz bir toplam hizmet paketi hazırladık. Hızlı Servis ile hizmetlerimizde bir standartizasyon yakalamayı hedefledik. Hızlı Servis ile Bakım/Onarım anlaşmalı yada anlaşmasız müşterilerimiz için en uygun servis seçenekleri, ekonomik fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sağlayarak tercih edilen bir firma olma yolunda gayret sarfediyoruz. Özellike HP, IBM, DELL, CISCO ürünleri ile stabil çalışan network sistemleri kurmakta ve desteğini vermekteyiz. Son kullanıcılar için ise Türkiye bilişim pazarının öncü firmalarından HP, IBM, DELL, ASUS, CASPER bünyesinde üretilmekte olan markalı PC'ler'in satışının yapmakta ve servisi hizmetini vermekteyiz.

Ayrıntılı bilgi için bilgi@protect.com.tr e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.